merci za to, že jsi
merci za to, že jsi
merci logo

Děkuji znamená merci.

Čokoláda té nejvyšší kvality, vyrobená z vybraných ingrediencí a jednotlivě balená ve zlaté folii: právě díky tomu je merci u zákazníků tak oblíbené a to již od roku 1965. Není to žádné překvapení, protože představuje ideální dárek vyjadřující speciální poděkování. Děkuji znamená merci – merci za to, že jsi.

merci tabulkové čokolády

merci tabulkové čokolády – vyrobené speciálně pro Vás. Malé, jedinečné čokoládové tabulky balené jednotlivě ve zlaté folii, které se rozplývají na jazyku, si můžete dopřát v sedmi lahodných variantách.

merci Petits

merci Petits jsou malé, jednotlivě balené čokoládky v různých oblíbených příchutích merci.

Historie
Thank you means merci. Today, in more than 100 countries in the world, people say thank you with merci.
Děkuji znamená merci. Ve více než 100 zemích světa vyjadřují lidé své poděkování čokoládou merci.

2019

merci Petits Collection

2013

Bohatší výběr pro milovníky křupavých čokoládových specialit

Mandlovou kolekci merci Finest Selection jsme na trh uvedli v roce 2013 a okamžitě se stala hitem. Obsahuje čtyři oblíbené příchutě mléčná čokoláda s lískovým oříškem a mandlemi, bílá čokoláda s rýžovými lupínky, hořká čokoláda s mandlemi a mléčná čokoláda s medem a mandlemi.

merci 2013: More choice for lovers of crunchy chocolate

2012

Nové prvotřídní tabulkové čokolády

Prvotřídní tabulkové čokolády merci se prodávají v sedmi výtečných variantách. Každé balení obsahuje čtyři malé čokoládové tabulky jednotlivě balené ve zlaté folii, které se doslova rozplývají na jazyku – to je nejnovější hit z rodiny merci.

merci 2015: New fine chocolate tablets

2011

Ještě svátečnější pochoutka

V roce 2011 se sortiment merci rozrostl o inovativní sezónní výrobky: velikonoční zajíčci, Santové a několik variant výtečných velikonočních vajíček a čokoládových vánočních koulí dodávají svátečnímu času ještě vřelejší atmosféru.

merci 2011: Even more festive
merci 2011: Even more festive

1988

Slogan, který si podmanil celý svět

„merci za to, že jsi“ – tento jedinečný způsob, jak vyjádřit poděkování milované osobě, jsme poprvé představili v roce 1988.
Kolekce merci Finest Selection zahrnuje již osm pečlivě vybraných variant.

merci 1988: A claim conquers the world

1965

merci z celého srdce

Úspěšný příběh začíná! V roce 1965 překvapila společnost Storck celý svět se zcela novým typem čokoládové kolekce: výběr prvotřídních čokoládových tyčinek balených jednotlivě ve zlaté folii se stal dokonalým způsobem, jak vyjádřit poděkování.

merci 1965: merci from the bottom of my heart