Pracovní příležitosti u společnosti Storck pro zkušené odborníky Sladký pocit úspěšné kariéry

Již jste získali řadu profesních zkušeností a stal se z Vás opravdový expert ve svém oboru? Hledáte nové profesní výzvy? Pak je pro Vás naše společnost přesně to pravé. Jako rostoucí rodinný podnik s mezinárodní působností nabízí společnost Storck zkušeným odborníkům atraktivní možnosti osobního i profesního rozvoje.
Osobní zkušenost

Miroslav D., Key Account Manager for Czech republic

Pro společnost Storck Česká republika jsem začal pracovat v roce 2007 jako obchodní zástupce pro region Střední Morava.

Mou hlavní náplní práce byla návštěva velkoobchodů, jednání o listingu nových produktů a promočních aktivitách připraveným naším marketingovým oddělením.

Na moderním trhu, tedy mezinárodních řetězcích typu Tesco, Kaufland, Ahold či Billa, které jsou našimi největšími zákazníky, jsme zajišťovali druhotná vystavení našich stálých produktů, ale také sezónních vystavení.

V roce 2011 jsem se posunul do pozice Team Leader, kdy jsem se mimo svůj region také staral o kolegy obchodní zástupce.

Od května 2015 pracuji jako Key Account manager v oddělení sales s působností pro celou Českou republiku.

Společnost Storck mi za 10 let, po které zde pracuji, dala úžasný prostor pro seberealizaci v rámci aktivit u zákazníků, možnost sbírat zkušenosti, učit se od svých kolegů a profesně růst.

Je to rodinná firma s více než 100-letou tradicí se značkami, které mají skvělou marketingovou podporu a s produkty, které si stále pečlivě hlídají svou kvalitu nabízenou zákazníkům po celém světě a také u nás v České republice.

Má práce je velmi pestrá a každý den je výzvou a příležitostí, jak si splnit své pracovní i osobní cíle.