Knoppers – to nejlepší, co si dát mezi jídly
Knoppers
– to nejlepší, co si dát mezi jídly
Knoppers logo

To nejlepší, co si dát mezi jídly

Oplatky Knoppers s mléčnou a lískooříškovou náplní se začaly prodávat v roce 1983 a zákazníci si je okamžitě oblíbili. Křupavé oplatky, lahodné mléko a chutný nugátový krém dovádějí k dokonalosti křupavé kousky pražených lískových oříšků. Ať již jste v práci, ve škole nebo na cestě, dopřejte si příjemnou pauzu s křupavými a lahodnými oplatkami Knoppers – dodají Vám potřebnou vzpruhu a pomohou Vám na chvilku zapomenout na Vaše starosti.

Knoppers

Dopřejte si v půl desáté dopoledne pauzu s oplatkami Knoppers – je čas odpočinout si, načerpat novou energii a užívat si okamžiku. Díky svému vyváženému složení představují oplatky Knoppers ideální svačinku mezi jídly.

Knoppers NutBar

Nyní je tu nová čokoládová tyčinka: Knoppers NutBar! S dokonale vyváženými ingrediencemi, jako jsou dokřupava upečené a zároveň lehké oplatky, vrstva mléčného krému a lískooříšková náplň, v níž je navíc přimíchaná porce křupavých opražených lískových oříšků v karamelu. A to vše obaleno v mléčné čokoládě. Chutná čokoládová tyčinka je skvělá na uspokojení malého hladu, ale zároveň není příliš těžká, takže můžete s lehkostí pokračovat ve vašich aktivitách...

Historie
V půl desáté dopoledne je čas na Knoppers – v Německu i v dalších více než 40 zemích. To je příběh úspěchu značky Knoppers.

2013

30 let oplatek Knoppers – úspěch po celém světě

Oplatky Knoppers se prodávají již 30 let a jejich popularita stále roste i v zahraničí. Lahodné oplatky s mléčnou a lískooříškovou náplní si nyní mohou vychutnat zákazníci ve více než 40 zemích světa.

1983

Oplatky Knoppers si podmanily Německo

Křehké oplatky Knoppers s lahodnou mléčnou a lískooříškovou náplní jsme poprvé představili v roce 1983. Krátce na to si získaly mimořádnou popularitu, mimo jiné i díky chytlavému sloganu „půl desáté dopoledne po celém Německu...“.

Knoppers 1983: Knoppers conquers Germany