Knoppers 
– to nejlepší, co si dát mezi jídly
Knoppers
– to nejlepší, co si dát mezi jídly
Knoppers logo

To nejlepší, co si dát mezi jídly

Oplatky Knoppers byly na trh uvedeny už v roce 1983 a od té doby jsou oblíbené napříč generacemi. Křupavé oplatky s lahodným mléčným a lískooříškovým krémem dovádí k dokonalosti kousky opražených lískových oříšků. Ať už jste v práci, ve škole nebo na cestách – dopřejte si křupavou vzpruhu a zapomeňte na chvilku na Vaše starosti s Knoppers.

Knoppers oplatky

Půl desátá dopoledne je čas načerpat novou energii a užít si okamžiku – oplatky Knoppers jsou ideální svačinka, kterou si dát mezi jídly.

Knoppers tyčinky

To nejlepší z Knoppers nyní také v čokoládové tyčince! Dozlatova upečené oplatky, vrstva jemného mléčného a oříškového krému doplněná lahodným měkkým karamelem s kousky křupavých oříšků, a to celé v mléčné čokoládě. Knoppers NutBar, CoconutBar a PeanutBar jsou jako dělané na odpolední svačinu – zaženou menší hlad, ale zároveň nejsou příliš těžké, takže můžete s lehkostí pokračovat ve Vašich aktivitách.

Historie
V půl desáté dopoledne je čas na Knoppers – v Německu i v dalších více než 40 zemích. To je příběh úspěchu značky Knoppers.

2013

30 let oplatek Knoppers – úspěch po celém světě

Oplatky Knoppers se prodávají již 30 let a jejich popularita stále roste i v zahraničí. Lahodné oplatky s mléčnou a lískooříškovou náplní si nyní mohou vychutnat zákazníci ve více než 40 zemích světa.

1983

Oplatky Knoppers si podmanily Německo

Křehké oplatky Knoppers s lahodnou mléčnou a lískooříškovou náplní jsme poprvé představili v roce 1983. Krátce na to si získaly mimořádnou popularitu, mimo jiné i díky chytlavému sloganu „půl desáté dopoledne po celém Německu...“.

Knoppers 1983: Knoppers conquers Germany