Fantastické – Mambastické
Fantastické – Mambastické
Mamba logo

Zábavné ovocné žvýkací karamely

Žvýkací karamely Mamba se již přes 70 let těší velké oblibě u dětí i dospělých. Lahodné ovocné žvýkací karamely vyrábíme v široké škále různých variant a balíme je do praktických balení, která jsou ideální, když se chcete rozdělit. Jaká je ta Vaše nejmilejší příchuť?

Mamba

Mamba představuje ovocné žvýkací karamely v několika lahodných příchutích: jahodové, malinové, pomerančové, citronové nebo kola. Ovocné mlsání, o které se můžete snadno rozdělit s ostatními! Každé multibalení obsahuje čtyři jednotlivé balíčky s šesti žvýkacími karamelkami.

Historie
60 years of Mamba - the story of an eternally young brand.
70 let karamelek Mamba – příběh věčně mladé značky

1986

Mamba objevuje velký svět

Žvýkací karamely Mamba jsou již řadu let oblíbené po celém světě, daleko za hranicemi Německa. Na americký trh se úspěšně vydaly roku 1986 a v devadesátých letech minulého století se představily také na dalších významných trzích, například v Polsku a Rusku. V těchto zemích je Mamba jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších značek žvýkacích bonbónů.

Mamba 1986: Mamba discovers the big wide world

1953

Ovocné karamely Mamba se poprvé objevují na Německém trhu

Žvýkací karamely Mamba začaly svou hvězdnou kariéru v Německu roku 1953. Díky lahodné chuti a příznivé ceně se z malých balíčků karamelek Mamba, které ukrývaly šest žvýkacích pochoutek, stal okamžitě velký hit.

Mamba 1953: Mamba launched on the German market.