nimm2 – vitamíny a sladkosti
nimm2 – vitamíny a sladkosti
nimm2 logo

Oblíbené již po generace

Bonbóny nimm2 jsou oblíbenou pochoutkou dětí i dospělých již od roku 1962 a patří k nejznámějším značkám tvrdých bonbónů v Německu. Jejich sortiment se stále rozrůstá. V souladu se svým heslem „vitamíny a sladkosti“ nabízí řada nimm2 různé druhy veselých a sladkých pochoutek.

nimm2

Ovocné bonbóny s lahodnou náplní a vitamíny vyrábíme ve dvou příchutích: pomerančové a citrónové. Tyto dvě příchutě také inspirovaly název bonbónů nimm2 („vezmi si dva“).

nimm2 soft

nimm2 soft jsou ovocné žvýkací bonbóny, které v sobě spojují to nejlepší z nimm2: ovocnou šťávu a vitamíny. Každé balení obsahuje čtyři různé příchutě s několika lahodnými náplněmi; kromě toho nabízí řada nimm2 Soft také další varianty, například „Fizzy“ a kyselou.

nimm2 Lolly

Potěšení z perfektního tvaru. Lízátka nimm2 Lolly mají čtyři lahodné kombinované ovocné příchutě a obsahují ovocnou šťávu a vitamíny. Inovativní lízátka Lolly jsou neobyčejně hladká a kulatá a nabízejí tak mimořádně příjemné mlsání!

Historie
Příběh úspěšného konceptu – bonbóny nimm2 naplňují očekávání zákazníků již od roku 1962 jako „vitamíny a sladkosti“.

Bohatá nabídka produktů

Úspěch, který stále trvá

Dnes si můžete dopřát řadu dalších variant kromě klasických ovocných bonbónů a želatinových bonbónů nimm2 Smilegummi – a všechny v sobě mají to nejlepší z nimm2. Ať již si vyberete nimm2 Soft, nimm2 Lolly či nimm2 Smilegummi AppleBuddies a Shakies, sortiment nimm2 má něco pro každého.

2014

Ochutnejte bonbóny MilkBuddies!

Bonbóny nimm2 Smilegummi MilkBuddies jsou veselé a zaručeně Vám zvednou náladu. První ovocné želatinové bonbóny Smilegummi ve tvaru různých figurek jsou zkrátka neodolatelné.

2006

Pokračujeme v krasojízdě v Německu!

Bonbóny nimm2 Soft jsme na trh uvedli v roce 2006. Žvýkací bonbóny s ovocnou náplní a vitamíny, které si můžete vychutnat ve čtyřech lahodných příchutích, zaznamenaly okamžitý úspěch!

nimm2 2006: Round and round we go!

1996

Milník

Úspěšný příběh ovocných želatinových bonbónů začal v roce 1996. S řadou nimm2 Smilegummi představila společnost Storck ovocné želatinové bonbóny s ovocnou šťávou a vitamíny. Byl to zásadní milník, jehož popularita stále trvá.

1980

Moudrá slova

„Pokud Vaše dítě ze všeho nejvíc miluje bonbóny a Vy ze všeho nejvíc milujete své dítě, dejte mu bonbóny nimm2“ Tento slogan z televizní reklamy hrál v senzačním úspěchu bonbónů nimm2 nemalou roli.

nimm2 1980: Wise words

1962

Velkolepá inovace

Vše začalo v roce 1962 s ovocnými bonbóny nimm2, které obsahovaly vitamíny a chutné ovocné náplně. Od té doby se slogan „vitamíny a sladkosti“ stal symbolem úspěšného a jedinečného konceptu, na kterém stojí tato zavedená značka společnosti Storck – spojení sladkého potěšení s kvalitou nimm2.

nimm2 1962: Spektacular innovation