merci za to, že jsi
merci za to, že jsi
merci logo

Děkuji znamená merci.

Čokoláda té nejvyšší kvality, vyrobená z vybraných ingrediencí a jednotlivě balená ve zlaté folii: právě díky tomu je merci u zákazníků tak oblíbené a to již od roku 1964. Není to žádné překvapení, protože představuje ideální dárek vyjadřující speciální poděkování. Děkuji znamená merci – merci za to, že jsi.

merci Finest Selection

Klasická kolekce merci – pět druhů pečlivě vybraných čokoládových kolekcí vyrobených z ingrediencí té nejvyšší kvality: mix, mléčná, hořká, mandlová a Mousse au Chocolat.

merci lovelies

merci lovelies jsou čokoládové kuličky s neodolatelně krémovou náplní vytvořené tak, aby se rozplývaly na jazyku. Vychutnejte si tyto nezapomenutelné okamžiky potěšení se svými blízkými a lidmi, které máte rádi.

merci tabulkové čokolády

merci tabulkové čokolády – vyrobené speciálně pro Vás. Malé, jedinečné čokoládové tabulky balené jednotlivě ve zlaté folii, které se rozplývají na jazyku, si můžete dopřát v sedmi lahodných variantách.

merci Petits

merci Petits jsou malé, jednotlivě balené čokoládky v různých oblíbených příchutích merci.

merci together

merci together jsou plněné čokoládové pralinky v 5 příchutích pro nezapomenutelné chvíle radosti s přáteli.

Historie
Thank you means merci. Today, in more than 100 countries in the world, people say thank you with merci.
Děkuji znamená merci. Ve více než 90 zemích světa vyjadřují lidé své poděkování čokoládou merci.

2024

Nejlépe chutnají společně – merci together

Zažijte společné chvíle radosti s novými pralinkami od merci. Objevte pestrost všech 5 lahodných druhů těchto plněných čokoládek. Jsou skvělé jako hravý dárek a pro zpestření společné zábavy.

2022

merci lovelies

Protože jsi to ty. Společně strávené okamžiky s blízkými budou nyní ještě lepší díky novým čokoládovým pralinkám.

2019

Nová kolekce chutí od merci Petits

Ještě vice barevnější a hravější kolekce chutí, kterou si můžete vychutnat a nebo nabídnout ke sdílení! Díky novému vzhledu a většímu výběru příchutí nabízejí tři kolekce malých čokládek od merci Petits vyjímečný okamžik.

2013

Bohatší výběr pro milovníky křupavých čokoládových specialit

Mandlovou kolekci merci Finest Selection jsme na trh uvedli v roce 2013 a okamžitě se stala hitem. Obsahuje čtyři oblíbené příchutě mléčná čokoláda s lískovým oříškem a mandlemi, bílá čokoláda s rýžovými lupínky, hořká čokoláda s mandlemi a mléčná čokoláda s medem a mandlemi.

merci 2013: More choice for lovers of crunchy chocolate

2012

Nové prvotřídní tabulkové čokolády

Prvotřídní tabulkové čokolády merci se prodávají v sedmi výtečných variantách. Každé balení obsahuje čtyři malé čokoládové tabulky jednotlivě balené ve zlaté folii, které se doslova rozplývají na jazyku – to je nejnovější hit z rodiny merci.

merci 2015: New fine chocolate tablets

2011

Ještě svátečnější pochoutka

V roce 2011 se sortiment merci rozrostl o inovativní sezónní výrobky: velikonoční zajíčci, Santové a několik variant výtečných velikonočních vajíček a čokoládových vánočních koulí dodávají svátečnímu času ještě vřelejší atmosféru.

merci 2011: Even more festive
merci 2011: Even more festive

1988

Slogan, který si podmanil celý svět

„merci za to, že jsi“ – tento jedinečný způsob, jak vyjádřit poděkování milované osobě, jsme poprvé představili v roce 1988.
Kolekce merci Finest Selection zahrnuje již osm pečlivě vybraných variant.

merci 1988: A claim conquers the world

1964

merci z celého srdce

Úspěšný příběh začíná! V roce 1964 překvapila společnost Storck celý svět se zcela novým typem čokoládové kolekce: výběr prvotřídních čokoládových tyčinek balených jednotlivě ve zlaté folii se stal dokonalým způsobem, jak vyjádřit poděkování.

merci 1965: merci from the bottom of my heart