Zaměstnanecké výhody

Zaměstnanci společnosti Storck si užívají řady výhod, od atraktivních platových podmínek přes další benefity jako je týden dovolené navíc, stravenky nebo penzijní připojištění. Cílem tohoto komplexního balíčku výhod a služeb je pomoci našim pracovníkům dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem.
Naše zaměstnanecké výhody
Individuální podpora a rozvoj kvalifikace ve společnosti Storck

Další vzdělávání a prohlubování kvalifikace jsou významným pilířem naší firemní strategie. Profesní a osobní rozvoj každého zaměstnance ušitý na míru jejich silným stránkám je pro společnost Storck velmi důležitý – a ne jen na začátku jejich kariéry. Věříme, že celoživotní vzdělávání je klíčem k našemu dlouhotrvajícímu společnému úspěchu.

Harmonie mezi pracovním a osobním životem ve společnosti Storck

Jsme rodinná firma, a je pro nás tedy samozřejmostí snažit se všemožně ulehčovat svým zaměstnancům skloubení práce a rodinného života. Nabízíme proto například flexibilní pracovní dobu, která nám umožňuje zohlednit různé potřeby našich pracovníků.

Volnočasové aktivity pro zaměstnance společnosti Storck

Osobní interakce je nejdůležitější podmínkou pro to, aby se ze skupiny zaměstnanců stal supertým. Proto podporujeme tuto interakci nejen v práci, ale také prostřednictvím společných volnočasových programů pro zaměstnance (pravidelné konference s využitím  sportovních či wellness aktivit). Ve všech našich provozech nabízíme řadu sportovních, uměleckých a hudebních aktivit. Patří k nim například slavný Tour de Storck: firemní cyklistický závod pořádaný pravidelně pro pracovníky ze všech tří našich provozů v Německu. Velmi nás těší, že na něm můžeme přivítat i cyklistické nadšence z našich mezinárodních dceřiných společností.