... radost se skrývá v Toffifee!
... radost se skrývá v Toffifee!

... radost se skrývá v Toffifee!

Elegantní navenek, bohatá chuť uvnitř.
V roce 1973 jsme v Německu poprvé představili Toffifee jako první cukrovinky svého druhu na světě. Dnes si na nich pochutnávají lidé ve více než sto zemích, protože jejich unikátní kombinace ingrediencí chutná opravdu každému: křupavý lískový oříšek v delikátním karamelu, s nugátovým krémem a kapkou hořké čokolády navrch.

Toffifee

Toffifee obsahuje vše, co mají lidi rádi: křupavý lískový oříšek v karamelu s nugátovým krémem a kapkou hořké čokolády.

Historie
Toffifee je skutečný příběh úspěchu – jedinečná inovace z roku 1973 se dnes prodává ve více než 100 zemích.

Fenomén, který trvá

Současnost

Úspěšný příběh Toffifee pokračuje. V roce 2014 se Toffifee prodává již ve více než 100 zemích. Lidé vymýšlejí různé recepty na dorty a muffiny nebo si prostě vychutnávají Toffifee tak, jak jsou – Toffifee stále inspiruje nespočet fanoušků po celém světě.

Toffifee up until now: Neverending

2013

Hodně štěstí k narozeninám

Toffifee slaví 40 let a v Německu se prodává speciální narozeninová edice. Každé 500g balení obsahuje recept na narozeninový dort vytvořený speciálně pro výročí značky Toffifee.

Toffifee 2013: Happy Birthday

2000

Světový úspěch

Toffifee si zachovalo svou jedinečnost i v novém století a navíc je stále oblíbenější i v zahraničí. Kombinace čtyř ingrediencí zaručuje výtečnou pochoutku pro celou rodinu.

Toffifee 2000: Wordwide success

1990

Pro malé i velké

Hlasitá, pestrobarevná a trochu bláznivá – taková byla devadesátá léta. Ale co Toffifee? V televizi se malí i velcí vydávali objevovat pochoutku z čokolády a všichni se zase vrátili domů, když se objevilo Toffifee.

Toffifee 1990: For young and old

1980

Nezaměnitelné Toffifee

„... radost se skrývá v Toffifee!“ Toffifee se objevuje v nové reklamě s novým sloganem a představuje se jako pochoutka pro celou rodinu.

Toffifee 1980: Unmistakably Toffifee

1973

Jedinečnost, která stále trvá

Černá, hnědá a lískový oříšek – takový byl začátek Toffifee v Německu roku 1973. Původně bylo míněno jako malá výživná svačinka pro pracující ženy, ale brzy se stalo hitem. Toffifee znamenalo pro společnost Storck světové prvenství.

Toffifee 1973: Unique even this day