Knoppers

Těšíme se na Vaše dotazy a nápady! Jednoduše zašlete společnosti Storck zprávu prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, případně si pročtěte nejčastější otázky – odpovědi na některé z nich najdete právě zde.

Nejčastější otázky

Obsahují oplatky Knoppers nějaké ingredience živočišného původu?

Jediné produkty živočišného původu, které při výrobě oplatek Knoppers používáme, jsou mléčné výrobky.

Obsahují oplatky Knoppers alkohol?

Ne, při výrobě se žádný alkohol nepoužívá. Na základě aktuální receptury můžeme také s jistotou říci, že alkohol neobsahují ani žádné z používaných ingrediencí.

Která strana oplatek Knoppers je vrchní a která spodní?

Záleží jen na Vás, jak se na to díváte. Oplatky Knoppers mají vlastně dvě velmi chutné strany a kteroukoli z nich lze považovat za tu nejlepší.

Když oplatky vyjedou z výrobní linky, čokoládová strana je díky pořadí jednotlivých výrobních kroků dole. Těsně před dokončením se oplatky Knoppers z jedné strany polijí čokoládou.

Jak od sebe oddělím jednotlivé oplatky Knoppers v multibalení?

Oddělit oplatky Knoppers z multibalení je velmi snadné – právě pro tento účel je vnější balení mezi jednotlivými oplatkami perforováno. Jednoduše přejeďte po perforované lince nehtem nebo nějakým ostřejším předmětem a hned si můžete vychutnat Vaši oblíbenou svačinku.

Kontakt

Povinná zadávací pole jsou označena

Číslo výrobku obsahuje buď 8 nebo 13 číslic
Byly vloženy neplatné znaky
Byly vloženy neplatné znaky

Prosím, opište kód z obrázku

Informace k reklamacím produktů

Zpětná vazba od zákazníků je pro nás velice důležitá. Abychom mohli zpracovat Vaši reklamaci, prosíme Vás, abyste si uschovali reklamovaný produkt včetně originálního obalu. Po přijetí Vašeho e-mailu Vás budeme kontaktovat a popíšeme Vám další postup.