merci

Těšíme se na Vaše dotazy a nápady! Jednoduše zašlete společnosti Storck zprávu prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, případně si pročtěte nejčastější otázky – odpovědi na některé z nich najdete právě zde.

Nejčastější otázky

Obsahují výrobky merci nějaké ingredience živočišného původu?

Při výrobě  merci používáme suroviny rostlinného původu a mléčné výrobky. Kolekce merci Finest Selection mandlová navíc obsahuje také vaječné bílky.

Obsahují výrobky merci alkohol?

Při výrobě čokolády merci se alkohol jako samostatná ingredience nepoužívá. Některá aromata v náplních však alkohol mohou obsahovat, protože je nutný k jejich získávání, a dostávají se s ním tedy do kontaktu během extrakčního procesu. Množství alkoholu, které se takto dostane do konečného výrobku, je přibližně stejné jako množství alkoholu obsažené v běžných ovocných šťávách následkem přirozené fermentace ovoce.

Jsou výrobky merci bezlepkové?

Většina z našich výrobků splňuje zákonné normy i standardy Německé společnosti celiaků (DZG) pro bezlepkové potraviny (obsah lepku max. 20 mg na 1 kg potraviny).

Kolekce merci Finest Selection mandlová však bezlepková není, jelikož obsahuje pšeničnou bílkovinu a pšeničný slad.

Tyto informace platí pro aktuální recepturu, která se může v budoucnu měnit – zkontrolujte si prosím vždy seznam ingrediencí uvedený na obalu.

Kontakt

Povinná zadávací pole jsou označena

Číslo výrobku obsahuje buď 8 nebo 13 číslic
Byly vloženy neplatné znaky
Byly vloženy neplatné znaky

Prosím, opište kód z obrázku

Informace k reklamacím produktů

Zpětná vazba od zákazníků je pro nás velice důležitá. Abychom mohli zpracovat Vaši reklamaci, prosíme Vás, abyste si uschovali reklamovaný produkt včetně originálního obalu. Po přijetí Vašeho e-mailu Vás budeme kontaktovat a popíšeme Vám další postup.